Pokan syksyn ohjelmistossa on Psykologifoorumi ja retki Kolille

Iltojen jälleen hämärtyessä on aika suunnata katseet Pokat tulevan syksyn ohjelmistoon. Pistä itsellesi ylös tärkeitä päivämääriä.

Pe 24.9.2021 klo 9-16 Psykologifoorumi - Psykologi palveluntuottajana 

Tänä vuonnna psykologifoorumissa perehdytään interventioihin ja niiden tutkimiseen. Toisena teemana on psykologipalveluiden myynti. Psykologifoorumi toteutetaan edelleen vallitsevan tilanteen takia verkossa. Ohjelma kestää klo 9-16. 


La 2.10 noin klo 9 - 16 Seikkailuretki Kolille ja yhdistyksen syyskokous. 

Yhdistys jatkaa liikunnallisella linjalla pyrkien tarjoamaan jäsenilleen uusia liikunnallisia kokemuksia. Aamun liikuntatuokiossa on luvassa vallitsevien sääolosuhteiden mukaan ohjattu melonta- tai maastopyöräretki. Retken jälkeen menemme syömään Kolin Ryynäseen, josta sujuvasti siirrymme viralliseen ja jännittävimpään ohjelmanumeroon, syyskokoukseen, pohtimaan ketkä vastaavat Pokan toiminnoista ensi vuonna! 

 Tarkempaa tiedottamista ohjelmasta jaetaan jäsenille sähköpostitse, facebookissa ja instagrammissa. 

Kommentit

Tämän blogin suosituimmat tekstit

Psykologifoorumi 2020 etänä

Syysretki Kolille ja yhdistyksen sääntömääräinen syyskokous La 2.10.2021